Afdrukken

GRATIS TRAINING Hoe kom je (weer) aan (meer) klanten

Voor wie?

Als je merkt dat het aantal opdrachten/klanten is teruggelopen en je niet goed weet hoe je dat tij moet keren. Als je niet goed kan onderscheiden van je concurrenten in deze moeilijke tijden. Als je toch eens een keer met die ellendige 'koude acquisitie' aan de slag wilt gaan. Als je verkooptechniek wel wat hints en tips kan gebruiken. Als je je niet gemakkelijk voelt in netwerken. Als presentatie/activiteiten op internet wel wat te wensen over laten.

Na afloop

  1. heb je concrete tips om meteen te gaan toepassen
  2. weet je op welke gebieden je acties kan ondernemen om (weer) (meer) klanten/opdrachten te krijgen

Duur

Ruim 2 uur. De training wordt elke maand een keer gegeven.

Onderwerpen
Wat vond je er van?

Onderwerpen

Deze training bevat onderdelen van de verkoop- en marketing trainingen die wij aanbieden. De volgende onderwerpen komen aan bod:

  • Je onderscheidend vermogen vergroten
  • Meer omzet via je klanten halen
  • Doelgericht(er) je markt benaderen
  • Tips voor telefonische acquisitie
  • Netwerktips
  • Tips voor je website
  • Social media (beter) gebruiken
  • Verkoopmethodiek
  • De cijfertjes op een rijtje

Investering

Zoals de titel al aangeeft, vraagt deze training alleen tijdsinvestering.

Wanneer, waar en inschrijven

Data waarop we deze training geven

Locaties waar we deze training geven

Inschrijven
Een mailtje sturen is voldoende. Wel graag even de datum waarop je wilt komen aangeven, ivm de planning. Je vindt de mailadressen van de dichtstbijzijnde vestiging op de contactpagina (zie rechterkolom van het menu) bij elke vestiging

Wat vond je er van?

We willen graag dat onze trainingen blijven aansluiten bij je behoefte. We hebben hiervoor een korte enquĂȘte opgesteld. Invullen kost je hooguit 8 minuten. Als je de moeite wilt nemen, dan graag even invullen. Dank je!

MKBhuis is een initiatief van Cube BV en haar franchisevestigingen. Kijk voor de dichtstbijzijnde vestiging op de website.